De bloemen heb ik gemaakt met Spelbinders Rose Creation (wat is ie mooi hé), de vlinders zijn gemaakt met een pons van Tonic en het papier komt van een blokje van de action.
Reactie zijn altijd van harte welkom, ik lees ze met plezier.
De bloemen heb ik gemaakt met Spelbinders Rose Creation (wat is ie mooi hé), de vlinders zijn gemaakt met een pons van Tonic en het papier komt van een blokje van de action.
Reactie zijn altijd van harte welkom, ik lees ze met plezier.
Hallo Allemaal,
Dit kaartje heb ik gemaakt n.a.v. de sketch van de april challenge van Duymelot en je kan er een prachtige doily stans mee winnen (dus wie weet).
Ik heb diverse Magnolia stempels gemaskerd en alleen de vogeltjes en het vogelhuisje zijn er later opgeplakt.
De tekststempel is van het hobbypaleis en kan je kopen hier.
De stempels zijn ingekleurd met Derwent coloursoft potloden en Spica glitterpennen.
Dubbelklik op de foto en deze wordt vergroot weergegeven.
De jarige heeft het kaartje gisteren al mogen ontvangen want ze is eigenlijk pas 25 april jarig maar omdat wij vandaag voor een weekje op vakantie gaan heb ik haar kaartje al opgestuurd.
Reacties zijn altijd welkom en leuk om te lezen, alvast bedankt.
Wens ik jullie allemaal hele fijne paasdagen en tot over een week in blogland want er gaat geen computer mee op vakantie.
En YES, joepie ik heb de challenge bij Dutch Card Lovers gewonnen !!!!!!!!!
De vlaggetjes zijn gemaakt met Nestabilities, de digi zijn van Karen Doodles Summertime boy en ingekleurd met Derwent potloden en Spica glitterpennen. Het papier is van Papermania "its a man's world". De letters hoera zijn gestempeld met Eline's alphabet.
Deze slinger mag ook meedoen aan de challenge van Karen Doodles Nederland "alles mag". (ik heb m'n vorige kaart bij KD verwijderd en deze slinger ervoor in de plaats geplaatst). Wens ik jullie een gezellig, zonnig en creatief weekend toe. Reactie's zijn van harte welkom, altijd leuk om te lezen.
Hallo Allemaal, Bij de paasswap van de Nederlandse swappers heb ik het bovenste kaartje naar m'n swapmaatje Ans opgestuurd en van haar heb ik het prachtige kaartje hieronder gekregen met een setje supermooi papier. De tekst digi is van het Hobbypaleis en het papier heb ik gestempeld met een paasstempel van VivaDecor. De bloementje geponst met een Ek-succes pons. De digi is van KD en ingekleurd met Derwent potloden. Wens ik jullie nog een fijne zonnige en creatieve dag toe. Mijn schoonzussie Marjolein heeft ook meegedaan aan deze paasswap en heeft sinds kort ook haar eigen blog. Kijk maar eens op haar blog wat voor een mooie paaskaart zij gemaakt heeft.
Hallo Allemaal, Voor de challenge van Karen Doodles Nederland hebben ze een superleuke uitdaging namelijk maak je eigen versieringen. Ik heb gekozen om de rand om de stempel met lint te versieren. Dat heb ik gedaan door stukjes lint van ± 3 cm. op elkaar te plakken en daarna trapgewijs achter het roze rondje te plakken. En natuurlijk heb ik de bloem met een stans van Marianne Design ook zelf gemaakt. De tekststempel is van het HobbyPaleis en kan je kopen hier. De digi van KD vogelverschrikker meisje kan je kopen hier. Deze kaart mag ook meedoen met de volgende challenge's : - Addicted To Stamps Challenge met als opdracht : happy birthday - Digi Shop Doodles - Stamp Something Wens ik jullie een fijn weekend verder en natuurlijk zijn reacties altijd leuk om te lezen.